Obrazy w salonie

Powiększ swój dom dzięki dużym obrazom ściennym

Duże obrazy ścienne wyglądają spektakularnie w różnych domach i przestrzeniach i mogą naprawdę stworzyć lub zniszczyć Twój wystrój. Efekt i wpływ dużej sztuki ściennej jest niezaprzeczalny i warty rozważenia w każdym domu. Co najważniejsze, jest to bardzo łatwy sposób na przekształcenie dowolnego pomieszczenia w domu za pomocą jednego elementu. Możesz zmienić swój dom w weekend.

Utwórz punkt centralny w pokoju

Duża grafika ścienna stanowi centralny element, który zapada w pamięć ludzi na lata. Wyróżnia się i nie gubi się wśród różnych mebli i innych elementów dekoracyjnych.

Często zbyt skomplikowane projektowanie domu może wyglądać na zagracone i niechlujne, co może doprowadzić do przytłoczenia. Łatwym lekarstwem jest włączenie dużej sztuki ściennej, która będzie głównym punktem centralnym. Z drugiej strony monety, jeśli twój pokój nie ma żadnych solidnych cech konstrukcyjnych, włączenie dużego dzieła sztuki natychmiast stworzy celowo zaprojektowane pomieszczenie.

Zainspiruj się dużą pustą ścianą

Posiadanie dużej gołej ściany może sprawić, że wszystko stanie się surowe i bezduszne. Dodatkowo duża grafika ścienna sprawia, że ​​miejsce o dużych rozmiarach wydaje się mniej przepastne i samotne.

Połącz swoją paletę kolorów

Wybór motywu kolorystycznego dla całego wystroju domu lub pokoju może być przytłaczającym zadaniem. Jest to jednak najważniejszy proces projektowania wnętrz. Gdy już masz zestaw kolorów, wydaje się, że przepływają inne obszary procesu projektowania. Tak więc, gdy potrzebujesz natychmiastowego rozwiązania, aby połączyć wszystkie wybrane kolory ze sobą, możesz sprawić, że stanie się to natychmiast dzięki efektownemu dużemu drukowi ściennemu.

Wypełnij przestrzeń za kanapą

Niełatwo jest dopasować kanapę do grafiki salonu, ale dzięki dużemu dziełu sztuki możesz uczynić kanapę komplementarnym do pięknego dzieła i ukryć nagie ściany.

Dodaj wielką zabawę do pokoju dziecięcego

Co jest bardziej zabawnego niż duże kolorowe zdjęcie niektórych z najbardziej uroczych zwierząt na świecie? Sztuka i kreatywność pomagają dzieciom rozwijać się emocjonalnie, fizycznie i psychicznie, więc nigdy nie jest za wcześnie, aby ich inspirować. Podkreślenie koloru poprzez zwiększenie rozmiaru dzieła sztuki dla dzieci stanowi prawdziwą ucztę w pomieszczeniu o dużej aktywności, takim jak pokój zabaw dla dzieci lub sypialnia.

Wyraź siebie w głównej sypialni

Jeśli chcesz, aby twoja strefa do spania była mniej samotna i bardziej podobna do ciebie lub zawierała esencję ciebie i twojego partnera, nie możesz przejść obok dużej sztuki ściennej do głównej sypialni. Wybierz swój ulubiony utwór i powiększ go, aby wyrazić swoją artystyczną wizję i waleczność.

Umieść element do dyskusji w jadalni

Niezależnie od tego, czy uwielbiasz kontemplować sztukę przy porannej kawie z rodziną, czy chcesz żywego kawałka zachęcającego do rozmowy podczas następnej imprezy towarzyskiej, wybierz efektowny kawałek, który będzie wyglądał imponująco jak duże dzieło sztuki.

Ciesz się widokiem każdego dnia

Jednym z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na poprawę codziennego życia jest zastosowanie hojnego i inspirującego widoku. A jeśli nie masz dużych okien lub jesteś umieszczony w naturze, wybierz następną najlepszą rzecz: dużą sztukę ścienną. Lub użyj go, aby ulepszyć swoje istniejące otoczenie i widok. Ludzie nie muszą wybierać się do lasu, aby cieszyć się regenerującymi efektami natury. Pomaga nawet przebłysk natury z okna.

Przynieś inspirację do biura

Czy masz zespół, który potrzebuje motywacji lub dodatkowej inspiracji ? Bardzo skutecznym sposobem na to jest dodanie sprawdzonych w czasie słów mądrości wystarczająco dużych, aby mogły je zobaczyć całe biuro.

Nie zapominajmy o starym powiedzeniu, im większy, tym lepszy i to z pewnością dotyczy dużej sztuki ściennej i jej otoczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *