konsola

5 sprytnych sposobów optymalnego wykorzystania konsol

Konsole to bardzo powszechne meble w wielu domach. Chociaż ich główny cel nadal pozostaje dekoracyjny, jest dla nich wiele sprytnych zastosowań, biorąc pod uwagę ich prostotę i podstawowość. Domy po prostu nie mogą obejść się bez konsol, ponieważ są tak eleganckie. Często znajdują się one w salonie, ustawione przy ścianie, w pobliżu sof lub kanap i mogą być zwykłą dekoracją lub nawet funkcjonalne. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym one są.

Konsola w korytarzu

Konsola w przedpokoju jest bardzo ciepła i przyjazna. Zapewnia gościom mocny punkt skupienia i robi świetne pierwsze wrażenie. Wejścia są często pozbawione mebli, więc jest to właściwy rodzaj.

Najlepsze stoły konsolowe pięknie łączą styl i funkcjonalność. Ustawiona na niej lampa i rodzinne zdjęcia, z dużym lustrem powyżej, są idealne, a mała miska pomieści klucze gości, telefony i inne drobiazgi. Wskazówka dotycząca wystroju: Ponieważ przestrzeń w przedpokoju jest często wąska, umieszczenie małych podnóżków lub tafli pod stołem może zapewnić gościom miejsce do siedzenia i odpoczynku.

Konsola w salonie

Stoły konsolowe są bardzo wąskie i zajmują mniej miejsca na podłodze. Zamiast tylko umieszczać różne rzeczy, konsola i może wygodnie pomieścić telewizor. Dla ludzi, którzy nie chcą zamieszania w skomplikowany telewizor z niezliczonymi przegródkami, które trzeba wypełnić, jest to dobry zakup. Konsola do przechowywania dowolnego gadżetu musi być solidna. Telewizory, w tym inne gadżety, które z nim współpracują, mogą się zmieścić na jednym. Ważne jest, aby stół był wystarczająco duży, aby pomieścić odtwarzacz DVD, dekoder telewizji kablowej i mały zestaw muzyczny. Wskazówka dotycząca wystroju: Ponieważ stoły konsoli są naprawdę wąskie, dodatkowe gadżety i przewody można umieścić w dyskretnych pudełkach lub koszach pod spodem, z dala od wzroku.

Konsola w biurze

Przy małych mieszkaniach i braku miejsca trudno jest zmieścić się w dużym biurowym stole i zarządzać zadaniami. Stoliki konsolowe mogą być świetną alternatywą. Są małe, kompaktowe i wystarczają do przechowywania laptopa i niektórych plików. Przestrzeń można wybrać w dowolnym miejscu w domu, w którym znajduje się źródło zasilania. Całość dopełnia smukłe krzesło. Wskazówka dotycząca dekorów: Dodatkowe dokumenty można dyskretnie przechowywać w dużym pudełku obok stołu, dopóki nie zostanie dla nich utworzona osobna przestrzeń do przechowywania.

Konsola w sypialni

Stoliki konsolowe to idealne toaletki. Po prostu powieś nad nim lustro, wsuń pod spód mały stołek i voila! Jest to o wiele wygodniejsze w porównaniu z wyszukanymi toaletkami i zajmowaną przez nie przestrzenią. Stoliki konsolowe są wąskie, pomagają w zarządzaniu niezbędnymi rzeczami, a do ich uzupełnienia wystarczy lustro i oświetlenie. Makijaż i biżuterię można przechowywać w małych pudełeczkach na stole lub przechowywać w małej szafce przechowywanej pod spodem. Wskazówka dotycząca wystroju : stwórz butelki zapachowe i biżuterię jako część wystroju. Dodaj trochę światełek i zobacz, jak te stoły tworzą przestrzeń samą w sobie.

Konsola do baru

Bary domowe nie wymagają skomplikowanej konfiguracji, zwłaszcza gdy stoły konsolowe są czymś więcej niż makijażem. Konsole z otwartymi półkami są idealne do przechowywania butelek, kubków i szklanych wyrobów, a także łatwo dostępne podczas rozrywki. Zorganizuj bar na stole w taki sposób, aby butelki same podkreślały jego wygląd, a wszystko było w zasięgu ręki. Na blacie można umieszczać artykuły spożywcze i przekąski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *